TÜRKİYE’NİN YENİ MEDYA MERKEZİ

İstanbul Medya Akademisi medyanın teknik ve kreatif alanlarında eğitimler düzenleyerek hem bu alanları öğrencilere tanıtan hem de sunduğu geniş uygulama imkanlarıyla mesleki tecrübe edinmelerini sağlayan bir medya eğitim kurumu ve yapım evidir.

Sunduğu prodüksiyon, stüdyo ve teknik imkanlar, prodüksiyon danışmanlığı hizmetleri ve ürettiği TV içerikleriyle aynı zamanda seçkin bir yapım evi olan İstanbul Medya Akademisi bu üretim süreçlerine öğrencilerini dahil ederek geleceğin seçkin medyacılarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.

GLOBAL MEDYA ANLAYIŞININ ANADOLU MEDENİYET ANLAYIŞIYLA BULUŞMASI

Geleceğin medya çalışanlarının henüz eğitimleri sırasında medya mensuplarının doğru çalışma şartları, yayıncılık meslek ilkeleri gibi konularda medeniyet anlayışımıza uygun eğitilmesini sağlamaktadır.

Sadece kendi yapımlarında değil Avrupa ile ortak sürdürülen yapımlarda eğitim ve tecrübeyi bir araya getirerek Avrupa standartlarında bir eğitim ve üretim imkanı sunmaktadır.

TEMİZ MEDYA TEMİZ GELECEK

İstanbul medya akademisi insana değer veren ve ona yapılan yatırımın hassasiyetinin bilincinde olan bir kuruluştur.Kişisel gelişimine önem veren sağlam irade sahibi temiz bir nesil için temiz medyanın gerekliliğine inanıyoruz. Temiz medyanın içeriğiyle beslenen temiz nesiller aydınlık geleceğimizin teminatıdır.