ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER SİNEMA VE MEDYA AKADEMİSİ BAŞLIYOR!

Sinema, Televizyon, Dil, Kültür ve İdeoloji Üzerine Film Okumaları ve Uluslararası Basın ve Yeni Medyagibi 4 branşta verilecek eğitimlerde sinema ve medya üzerine uzmanlaşabilir ve temel iletişim kültürünüzü geliştirebilirsiniz. İstanbul Medya Akademisi Sinema ve Medya Eğitimlerine tüm Uluslararası Öğrencileri ve Türkiye Burslusu Öğrencileri bekliyor…

Sinema ve Medya Akademisine kayıt için başvurular 7-27 Mart tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Dersler ise 5 Nisan 2016 Salı günü başlayacaktır. Medya ve Sinema Akademisi programına Türkiye Bursluları kapsamında ülkemizde yükseköğretim gören yabancı öğrencilerden yüksek lisans, doktora, üçüncü ve dördüncü sınıf lisans düzeyinde uluslararası öğrenciler başvurabilir. Son başvuru tarihi 30 Mart 2016 Çarşamba 17.00’a kadar sürecektir. Başvuru linki aşağıda belirtilmektedir.


NOT: Başvuru linki sizi bir GMAIL portalına yönlendirecektir. Mevcut GMAIL hesabınız ile ya da hesabınız yok ise yeni bir GMAIL hesabı oluşturarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.