İstanbul Medya Akademisi kıtaları aştı!

İstanbul Medya Akademisi kıtaları aştı!

 

İstanbul Medya Akademisi kıtaları aşıp New York Film Academy’i geleceğin medyacılarının ayağına getiriyor…

 

İstanbul Medya Akademisi medya alanında teknik ve kreatif eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Hem bu alanları öğrencilere tanıtan, hem de sunduğu geniş uygulama fırsatlarıyla mesleki tecrübe edinmelerini sağlayan İstanbul Medya Akademisi sinema, TV, medya ve oyunculuk odaklı öncü bir eğitim kurumu haline geldi.

 

Sunduğu prodüksiyon, stüdyo ve teknik imkanlar, prodüksiyon danışmanlığı hizmetleri ve ürettiği TV içerikleriyle aynı zamanda etkin bir yapım evi olan İstanbul Medya Akademisi, bu üretim süreçlerine öğrencilerini dahil ederek geleceğin seçkin medyacılarını yetiştirmeyi hedefliyor.

 

BÜYÜK BİR İŞ BİRLİĞİNE İMZA ATILIYOR!

 

Steven Spielberg, Kevin Spacey gibi isimleri ağırlayan dünyaca ünlü “New York Film Academy”(NYFA) tüm içerik ve eğitmenlerini bu yıl itibariyle İstanbul Medya Akademisi’ ne taşıyarak film eğitim sektörü için büyük bir iş birliğine imza atıyor.

NYFA’ nin kendi program ve eğitmenleriyle İstanbul Medya Akademisi bünyesinde sinema odaklı bir çok eğitim programı organize edilecek.

 

İstanbul Medya Akademisi’ nin, öğrencilerin taleplerini dile getirebilecekleri, amaçlarını gerçekleştirebilecekleri, hedeflerini güçlendirebilecekleri uygun programlara başvurular için son katılım tarihi 25 Eylül!

 

Kaynak: Haber10