Eyüpsultan Film Akademisi Kapılarını Açıyor

8 AY BOYUNCA 30 KİŞİYE BURSLU SİNEMA EĞİTİMİ!..

Eyüp Belediyesi’nin, İstanbul Medya Akademisi işbirliği ile hazırladığı 8 ay sürecek olan Eyüp Film Akademisi projesi, 23 Kasım 2018’de başlıyor!

Üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu, sinemayla tanışmak isteyen, Eyüp Belediyesi'nin sunduğu profesyonel prodüksiyon imkanlarıyla sinema sektörüne nitelikli eserler bırakmak, akademik ve sanatsal eğitimlerle sinema kültürünü geliştirmek isteyen herkesi Eyüp Film Akademisi’ne bekliyoruz!

Yönetmenlik, Film Yapım Teknikleri, Senaryo Yazarlığı, Film Eleştirmenliği, Kurgu ve Görsel Efekt gibi 8 aylık teorik- uygulamalı eğitimlerin sonunda verilecek sertifika ile sinema sanatına nitelikli sinemacılar kazandırmayı hedefliyoruz.

Son başvuru tarihi 30 Ekim 2018! Mülakatlarımız 13-14 Kasım tarihlerinde Eyüp Belediyesi Rami Hasan Nail Canat Sanat Akademisi’nde yapılacaktır. Kazanan 30 kişi, internet sitemizden ve sosyal medya adreslerimizden duyurulacaktır. Ayrıntılı bilgi için; 0212 452 66 66’dan bize ulaşabilirsiniz.


Eğitimler;

Her Cuma saat 10:00 – 13:00 veya 14:00-17:00 arası İstanbul Medya Akademisi Yenibosna Uygulama Kampüsü,

Her Cumartesi ve Pazar 10:00 -15:00 arası Rami Hasan Nail Canat Sanat Akademisi’nde gerçekleşecektir..


BAŞVURU ŞARTLARI
• Üniversite öğrencisi ya da Üniversite mezunu,
• Sinema sektörüne ilgi ve heyecan duyan,
• Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
• Bilgi ve becerilerini geliştirip, yaratıcılığını harekete geçirmek isteyen,
• Yeni filmler üretme yolunda ben de varım diyen,
• Projenin yürütücüsü tarafından koyulan, katılım şartlarına uyması (Okumalar, seminerlere katılım, araştırma yapmak vs.)
• Başvuru formundaki “Önyazı” kısmının istenilen şartlarda doldurulması

BAŞVURU YAP