AjansCyprus

AjansCyprus


İstanbul Medya Akademisi Çengelköyde buluştu.

 

Abdullah Ağa Yalısı'nda akademik kadrosuyla bir araya gelen İstanbul Medya Akademisi, 10 Martta başlayacak eğitimler, yaz programları ve eğitim vizyonu konularında akademik kadrosuyla görüş alışverişinde bulundu.


Tam kadro katılımın sağlandığı toplantıda; yapılacak tüm eğitim programlarının geleneksel sanat formlarının belirlenerek, medya perspektifini bu formlar üzerine inşa edilebilmesinin yollarını açacak seminerlerle desteklenmesi kararı alındı.


İstanbul Medya Akademisi


İstanbul Medya Akademisi, YeniTürkiyenin Yeni Medya Merkezi sloganıyla çalışmalarına başladı. Akademi; Mesleki İngilizceden, spikerliğe, Televizyon Yapımından, yönetmenliğe kadar pek çok alanda dersler vermek üzere Mart ayı itibariyle öğrencilerine kapılarını açacak.


Teori ve Pratik birarada sloganıyla yola çıkan İstanbul Medya Akademisi; toplam 2000 metrekarelik bir alanda, iki ana stüdyo, bir kayıt stüdyosu ve Türkiyenin en büyük Green Box stüdyolarından birine sahip dev bir medya üretim tesisinde hizmet verecek.
Öğrencilerine stüdyo ziyaretinin ötesinde son teknoloji medya üretim araç ve gereçleriyle donatılmış gerçek TV stüdyolarında ve yayınlanan gerçek televizyon programlarında, Milli Eğitim Bakanlığından onaylı sertifikalı eğitim görme imkanı sağlayan İstanbul Medya Akademisi hakkında daha detaylı bilgiye www.medyaakademisi.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Haberin Tamamı için : http://www.ajanscyprus.com/medya-istanbul-medya-akademisi-cengelkoyde-bulustu-4061.html