3D KONSEPT TASARIM KURSU

İstanbul Medya Akademisi’nin Kültür ve Turizm Bakanlığı GENÇDES projesi kapsamında ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu 3D Konsept Tasarım eğitimi ünlü konsept tasarımcısı Onur Can Çaylı ile 8 Temmuz’da başlıyor.


Onur Can Çaylı gibi sektörde güçlü bir isim olan ve Hollywood kariyeri ile kendinden söz ettiren profesyonel bir eğitmen eşliğinde dizayn, çizim teknikleri ve pratikler, canlı model çizimi, Zbrush ve Autodesk Maya program uygulama teknikleri, Keyshot uygulaması, render, yaratıcı fikir geliştirme ve 3D konsept oluşturma teknikleri gibi eğitimlerin sonunda verilecek sertifika ile 3D Konsept Tasarım dünyasına yeni yetenekler ve tasarımcılar kazandırmayı hedefliyoruz.

14-29 yaş arasında olan VFX, özel efekt, CGI, sanal gerçeklik ve bunun gibi birçok dijital tasarım platformlarına temel seviyede hakim, hayal gücü, araştırma, yetenek, heykel, yaratıcı çizim ve tasarım teknikleri, resim gibi bir çok dijital veri ve sanatsal bileşeni bir araya getirmeyi hedefleyen ve sanal ortamda karakter çizim ve yaratım becerilerini geliştirmek isteyen herkesi 3D Konsept Tasarım eğitimine bekliyoruz.

Son başvuru tarihi 23 Haziran 2017 saat 17:00’dir! Mülakatlar ise 30 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında İstanbul Medya Akademisi’nde yapılacaktır. Kazanan 20 kişi, 4 Temmuz 2017’de internet sitemizden ve sosyal medya adreslerimizden duyurulacaktır.
Ayrıntılı bilgi için; 0212 452 66 66’dan bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Eğitimler 8 Temmuz itibariyle, 8 hafta süresince, hafta sonları yoğun bir programda düzenlenecektir.

 

BAŞVURU ŞARTLARI

-Çizim yeteneği ve çizim portfolyosu olan. (Başvuru formunda CV ekle kısmına portfolyonuzu ve CV’nizi birlikte eklemeniz önerilmektedir.)

-Zbrush , Autodesk Maya, Nuke, After Effects programları ve Keyshot gibi uygulamalarda temel seviye kullanım bilgisine sahip olan,

-14-29 yaş arasında olan,

-3D Konsept Tasarımına ilgi ve heyecan duyan,

-Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan,

-Bilgi ve becerilerini geliştirip, yaratıcılığını harekete geçirmek isteyen,

-3D konsept tasarımlar, farklı karakter, çevre ve dünya tasarımları ile kendi portfolyolarını geliştirmeye ben de varım diyen,

-Başvuru formundaki “Önyazı” kısmını istenilen şartlara uygun şekilde dolduran herkes başvuru yapabilir.

- Portfolyosu olmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

 

Onur Can Çaylı Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden mezun olup, Amerika Birleşik Devletleri’nde 3D Konsept Tasarım ve Grafik yüksek lisansını tamamlayan Onur Can Çaylı uzun yıllar Amerika’da büyük prodüksiyonlarda görev almış, kariyerini geliştirmiştir. Şimdilerde birçok Hollywood yapımında üstlendiği görevlerle kariyerinin doruk noktalarına ulaşan Çaylı Türkiye’ye yönelik olarak da özel bir eğitim içeriği hazırlamıştır.
Kendisi dünyaca tanınan bir tasarımcı olmakla beraber, birçok Hollywood yapımında yarattığı karakterler ve tasarımlarıyla kendinden söz ettirmiştir. Dünyanın en ünlü yapım şirketlerinden olan Sony ve Dreamworks’de pek çok farklı projeye imza atmıştır.
Bu çalışmaları arasında tüm dünyanın merakla takip ettiği ve milyonlarca kişinin izlediği Game of Thrones başta olmak üzere, Avengers, Spiderman, Terminatör ve Açlık Oyunları gibi yapımlar gösterilebilir. Halen Game of Thrones dizisinin tasarım ekibinde yer almakta ve farklı projelerde çalışmalarına devam etmektedir.

 

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.